Προμήθεια Ζιμπώ με λάστιχα και βίδες για την αποχέτευση (04/11/2014) |
|||||||||||||||||
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΖΙΜΠΩ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΒΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗ
Ο Δήμος Ύδρας σας γνωστοποιεί ότι θα προβεί με την διαδικασία της απευθείας ανάθεσης σε επιλογή προμηθευτή των κάτωθι ειδών:
Για την κάλυψη της προμήθειας υπάρχουν εγγεγραμμένες πιστώσεις στον προϋπολογισμό του Δήμου τρέχοντος οικονομικού έτους. Κατά την αξιολόγηση των προσφορών, δύναται να εγκριθεί η κατακύρωση της προμήθειας των ειδών για ολόκληρη ή μεγαλύτερη ή μικρότερη ποσότητα κατά ποσοστό έως 30% στην περίπτωση μεγαλύτερης ποσότητας ή το 50% στην περίπτωση μικρότερης ποσότητας. Ο προμηθευτής θα επιβαρυνθεί με τις νόμιμες κρατήσεις, που θα γίνονται επί της καθαρής αξίας του δελτίου αποστολής-τιμολογίου. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν τις προσφορές τους, το αργότερο ως την Παρασκευή 07-11-2014 και ώρα 11:00 π.μ σε κλειστό φάκελο ταχυδρομικώς ή ιδιοχείρως. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στο Δήμο Ύδρας ( τηλ. 22983-20213 )
ο Δήμαρχος Ύδρας κ α.α Ιωάννης Σ. ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ |
|||||||||||||||||