Παρακολουθήσαμε μια πανέμορφη θεατρική παράσταση για τους μικρούς μας φίλους (11/12/2018) |
|
Παρακολουθήσαμε χθες μια πανέμορφη θεατρική παράσταση για τους μικρούς μας φίλους βασισμένη στο βιβλίο-παραμύθι του συμπατριώτη μας Χρήστου Δασκαλάκη -Η Χιονονιφάδα που Αγάπησε το Καλοκαίρι-.
Την διοργάνωση ανέλαβε η ΚΕΔΥ ύστερα από πρωτοβουλία της Αντιπροέδρου της κ. Κατερίνας Μαραγκού-Βούλγαρη. Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές!
|
|