Νίκη για την ομάδα μας με 2-1 στο τελευταίο παιχνίδι του πρωταθλήματος για φέτος. Ο Αθλητικός Όμιλος Ύδρας τερμάτισε στην 2η θέση με 40 βαθμούς (02/04/2019) |
|
Νίκη για την ομάδα μας με 2-1 στο τελευταίο παιχνίδι του πρωταθλήματος για φέτος. Ο Αθλητικός Όμιλος Ύδρας τερμάτισε στην 2η θέση με 40 βαθμούς ισόβαθμος με την Θύελλα Σκαφιδακίου. Ήσασταν ο 12ος παίκτης μας για άλλη μια φορά! Ευχαριστούμε για όλα! |
|