Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την προμήθεια ειδών σημαιοστολισμού (01/09/2016) |
|
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ
Ο Δήμος Ύδρας σας γνωστοποιεί ότι θα προβεί με την διαδικασία της απευθείας ανάθεσης σε επιλογή προμηθευτή των κάτωθι ειδών:
Κατά την αξιολόγηση των προσφορών, δύναται να εγκριθεί η κατακύρωση της προμήθειας των ειδών για ολόκληρη ή μεγαλύτερη ή μικρότερη ποσότητα κατά ποσοστό έως 30% στην περίπτωση μεγαλύτερης ποσότητας ή το 50% στην περίπτωση μικρότερης ποσότητας. Ο προμηθευτής θα επιβαρυνθεί με τις νόμιμες κρατήσεις, που θα γίνονται επί της καθαρής αξίας του δελτίου αποστολής-τιμολογίου. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν τις προσφορές τους, το αργότερο μέχρι και τις 01/09/2016 ημέρα Πέμπτη και ώρα 12:00 στην οικονομική υπηρεσία του Δήμου Ύδρας ή μέσω fax στο τηλέφωνο 22980 53539. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στο Δήμο Ύδρας. Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία. Ο Δήμαρχος Ύδρας |
|