Τα παγκάκια έτοιμα για την καλοκαιρινή σεζόν (16/05/2017) |
|
Tριάντα παγκάκια που βρίσκονται στον οικισμό του νησιού, ανέθεσε ο Δήμος Ύδρας να τα επισκευάσει ιδιώτης. Τα παγκάκια χρειάζονται κάθε χρόνο και πολλές φορές συχνότερα την ανάλογη περιποίηση, καθώς είναι εκτεθειμένα στα καιρικά φαινόμενα αλλά και στις εξωτερικές φθορές. Η όποια επισκευή θα τα συντηρήσει, ώστε να αποτελέσουν την καλοκαιρινή σεζόν που έρχεται, μια πολιτισμένη εστία σύντομης φιλοξενίας με φόντο την υπέροχη θέα της Ύδρας. http://fonitisydras.com/info/dhmotika/item/2208-ta-pagkakia-etoima-gia-thn-kalokairinh-sezon
|
|