Προκήρυξη υποτροφιών από την Αδελφότητα των Υδραίων Αθηνών (25/07/2017) |
|
Στο πλαίσιο της προσπάθειάς μας για την ανάδειξη της σπουδαιότητας της Ναυτιλίας για την Ελλάδα και κυρίως, των δυνατοτήτων που προσφέρει στους νέους της Ύδρας το πατροπαράδοτο Ναυτικό επάγγελμα και η σταδιοδρομία σε θέσεις ξηράς Ναυτιλιακών εταιρειών, η Αδελφότης αναζητεί υποψηφιότητες για τη χορήγηση Υποτροφιών. Σε συνεργασία με το ALBA προσφέρει δύο υποτροφίες που καλύπτουν το 50% των διδάκτρων για το MBA στην Ναυτιλία και το MSc στα Προγράμματα Διαχείρισης Ναυτιλίας. Η τελική επιλογή θα γίνει από το ALBA με βάση την κατάταξη των υποψηφίων και σε συνεργασία με την Αδελφότητα. Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν μέχρι τα τέλη Ιουλίου. Για περισσότερες πληροφορίες: http://ht.ly/RkAf30cc5DD #ΑΥΑ #Hydra #Alba #scholarship #shipping ALBA Graduate Business School |
|