Ζωγράφισε μου έναν Άνθρωπο, η ανθρώπινη μορφή στη συλλογή του ζωγράφου (09/04/2018) |
|
Με πολύ χαρά θα παρευρεθώ σήμερα (09/04/2018) στις 20:30 στο Ιστορικό Αρχείο και Μουσείο Ύδρας στα εγκαίνια της έκθεσης του εικαστικού Αλέξη Βερούκα με τίτλο "Ζωγράφισε μου έναν Άνθρωπο, η ανθρώπινη μορφή στη συλλογή του ζωγράφου". Η έκθεση αυτή χωρίς καμία αμφιβολία αποτελεί άλλη μια μεγάλη προσφορά του Καλλιτέχνη στην Ύδρας μας! |
|