Εθιμοτυπική συνάντηση μου με τον εξοχότατο Πρόεδρο της Δημοκρατίας κ. Προκόπη Παυλόπουλο (13/04/2018) |
|
Από τη σημερινή (13/04/2018) εθιμοτυπική συνάντηση μου με τον εξοχότατο Πρόεδρο της Δημοκρατίας κ. Προκόπη Παυλόπουλο. Του γνωστοποίησα την απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ύδρας να τον προσκαλέσει στην τελετή των εγκαινίων του δρόμου Καμίνι-Βλυχός, ο οποίος θα ονομασθεί σε "Οδός Παναγιώτη Τέτση". Ο πίνακας στη φωτογραφία με θέμα την Ύδρα είναι έργο του Παναγιώτη Τέτση και κοσμεί το Προεδρικό Μέγαρο. |
|