Διεθνής Έκθεση Τουρισμού IFM Top Resa στο Παρίσι (01/10/2018) |
|
Στις 27/09/2018 σε ειδική εκδήλωση που διοργάνωσε η Περιφέρεια Αττικής, στο πλαίσιο της Διεθνούς Έκθεσης Τουρισμού IFM Top Resa στο Παρίσι, παρουσίασα την Ύδρα μας ως τουριστικό προορισμό σε τουριστικούς πράκτορες και ξένους δημοσιογράφους.
Η εν λόγω έκθεση, στην οποία συμμετείχε και ο Δήμος μας ως φιλοξενούμενος στο περίπτερο της Περιφέρειας, είναι κορυφαία για την ταξιδιωτική βιομηχανία της Γαλλίας προσελκύοντας περισσότερο από 32.000 επαγγελματίες του Τουρισμού. |
|