Συνέντευξη μου στην εβδομαδιαία εφημερίδα "Φωνή των Πειραιωτών". Υλοποιήσαμε ή δημοπρατήσαμε έργα που ξεπερνούν τα 5.000.000 ευρώ (28/02/2019) |
|
Συνέντευξη μου στην εβδομαδιαία εφημερίδα "Φωνή των Πειραιωτών" (28/02/2019). Μέσα σε λιγότερο από πέντε χρόνια υλοποιήσαμε ή δημοπρατήσαμε έργα που ξεπερνούν τα πέντε εκατομμύρια Ευρώ και διεκδικούμε άμεσα μέσω προγραμμάτων υλοποίηση έργων που ξεπερνούν τα τρία εκατομμύρια Ευρώ. Ο Δήμος μας για πρώτη φορά στην ιστορία του έχει πλεόνασμα που αγγίζει τα δύο εκατομμύρια Ευρώ! "Για την θητεία μας μιλούν τα έργα μας". |
|