ANIMART - Εγκαίνια έκθεσης διακεκριμένων φωτογράφων και περφόρμανς με το ποίημα Active Surrender (25/07/2019) |
|
Η ANIMART παρουσίασε με μεγάλη επιτυχία και με την παρουσία δεκάδων κόσμου στην παλιά αγορά της Ύδρας στις 24 Ιουλίου 2019 και ώρα 20:00, έκθεση φωτογραφίας διακεκριμένων φωτογράφων όπως και την περφόρμανς "Active Surrender" όπου ο Ιταλός φωτογράφος Salvo Genovesi ερμήνευσε το ποίημά του «Active Surrender» («Παράδοση άνευ όρων») συνοδευόμενος από την ηθοποιό Δανάη Παπουτσή. Επίσης κατά την διάρκεια της έκθεσης έγινε βίντεο-προβολή φωτογραφιών του Δρ Πάνου Κορωνάκη. https://hydraspoliteia.blogspot.com
|
|