Από τη συνάντησή μας με την Αντιπεριφερειάρχη Νήσων κ. Βασιλική Θεοδωρακοπούλου- Μπόγρη στις 24 Σεπτεμβρίου 2019 (25/09/2019) |
|
Από την χθεσινή (24/09/2019) συνάντησή μας με την Αντιπεριφερειάρχη Νήσων κ. Βασιλική Θεοδωρακοπούλου- Μπόγρη. Συζητήσαμε όλα τα θέματα που αφορούν την Ύδρα (διαχείριση, απορριμμάτων, βιολογικό καθαρισμό, σταυλισμό των ζώων, Βρεφονηπιακό σταθμό, λιμενικά έργα κ.α). Κοινή γραμμή μας η συνέχιση και ολοκλήρωση των έργων που υλοποιούνται στο Νησί μας με πόρους της Περιφέρειας και ο προγραμματισμός και η υλοποίηση νέων, όπως η κατασκευή του ελικοδρομίου και η κατασκευή ολοκληρωμένου αποχετευτικού δικτύου για το Καμίνι. |
|