Ευχαριστούμε τον Ναυτικό Όμιλο Ελλάδος (ΝΟΕ) και για την φετινή διοργάνωση των ιστιοπλοϊκών αγώνων (27/10/2019) |
|
Ευχαριστούμε τον Ναυτικό Όμιλο Ελλάδος (ΝΟΕ) και για την φετινή διοργάνωση των ιστιοπλοϊκών αγώνων. Συνεχίζουμε στις 31/10/2019 με έναν ακόμα ιστιοπλοϊκό αγώνα (με επιβεβαιωμένη συμμετοχή 50 σκαφών με ιστιοπλόους από το Εξωτερικό) και βέβαια με τους αγώνες Swim and Run 15, 16 και 17 Νοεμβρίου. Η επιμήκυνση της τουριστικής περιόδου είναι βασικός στόχος της τουριστικής μας στρατηγικής.Με τη συνεργασία όλων το μπορούμε. |
|