Ο Δήμος Ύδρας συμμετέχει ως συνεκθέτης στο περίπτερο της Περιφέρειας Αττικής και στην 35η διεθνή τουριστική έκθεση 'Philoxenia 2019' στην Θεσσαλονίκη (09/11/2019) |
|
Ο Δήμος Ύδρας συμμετέχει ως συνεκθέτης στο περίπτερο της Περιφέρειας Αττικής και στην 35η διεθνή τουριστική έκθεση "Philoxenia 2019" στην Θεσσαλονίκη. Τον Δήμο μας εκπροσωπεί ο Αντιδήμαρχος Ύδρας κ. Ιωάννης Μπελεγρής. Ευχαριστούμε την Περιφέρεια Αττικής για την φιλοξενία στο περίπτερό της και ειδικότερα τον Περιφερειάρχη κ. Γιώργο Πατούλη και τον εντεταλμένο σύμβουλο τουρισμού κ. Θοδωρή Κουτσογιαννόπουλο. Η προσπάθεια για την καλύτερη προβολή της Ύδρας μας συνεχίζεται. |
|