Οφείλουμε ένα ουσιαστικό ευχαριστώ στην Αντιπεριφερειάρχη Νήσων κ. Βασιλική Θεοδωρακοπούλου Μπόγρη για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα μας για καθαρισμό των ρεμάτων της Ύδρας (21/11/2019) |
|
Οφείλουμε ένα ουσιαστικό ευχαριστώ στην Αντιπεριφερειάρχη Νήσων κ. Βασιλική Θεοδωρακοπούλου Μπόγρη για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα μας για καθαρισμό των ρεμάτων της Ύδρας. Οι σχετικές εργασίες ξεκίνησαν σήμερα (21/11/2019). |
|