Η Κατάσταση είναι κρίσιμη. Ζητάω από όλους να μείνουμε σπίτι μας και να περιορίσουμε τις μετακινήσεις μας στις απολύτως απαραίτητες και αναγκαίες (18/03/2020) |
|
Ανακοίνωση του Δημάρχου "Η Κατάσταση είναι κρίσιμη. Ζητάω από όλους να μείνουμε σπίτι μας και να περιορίσουμε τις μετακινήσεις μας στις απολύτως απαραίτητες και αναγκαίες. Είναι ατομική μας ευθύνη η εφαρμογή των προληπτικών μέτρων. Αυτή η δοκιμασία θα περάσει γρήγορα μόνο αν ο καθένας ξεχωριστά συμπεριφερθεί υπεύθυνα. Με πνεύμα ομοψυχίας και ενότητας θα ξεπεράσουμε και αυτή τη δοκιμασία. Ο Δήμος Ύδρας θα κάνει ό, τι μπορεί για να συνδράμει αυτή τη προσπάθεια. Καλή δύναμη σε όλους!" |
|