Οφείλουμε ένα ουσιαστικό Ευχαριστώ στον Υδραίο Ζωγράφο κ. Αλέξη Βερούκα, ο οποίος για ακόμα μια φορά, ανέλαβε το κόστος περιποίησης και καλλωπισμού των δημοτικών κήπων (01/06/2020) |
|
Οφείλουμε ένα ουσιαστικό Ευχαριστώ στον Υδραίο Ζωγράφο κ. Αλέξη Βερούκα, ο οποίος για ακόμα μια φορά, ανέλαβε το κόστος περιποίησης και καλλωπισμού των δημοτικών κήπων στην πλατεία Βότση και στην πλατεία των πέντε Υδραίων Πρωθυπουργών. Τον περιμένουμε σύντομα στην Ύδρα μας. |
|