Ολοκληρώνεται η συντήρηση του 1ου δημοτικού σχολείου της Ύδρας (09/06/2020) |
|
Ολοκληρώνεται η συντήρηση του 1ου δημοτικού σχολείου της Ύδρας. Παράλληλα σύντομα ξεκινά η αναβάθμιση του βρεφονηπιακού σταθμού. Η κατασκευή και συντήρηση των Προσχολικών και σχολικών συγκροτημάτων είναι πρώτη προτεραιότητα για την Περιφέρεια Αττικής . Η Παιδεία θέλει υποδομές σύγχρονες και ασφαλείς για τους μικρούς πολίτες της κοινωνίας μας. Η ´Υδρα δεν είναι μόνο ένας εξαιρετικός τουριστικός προορισμός αλλά και μια δυναμική κοινωνία με πολίτες με δικαιώματα στην παιδεία στον πολιτισμό και την υγεία. Συνεχίζουμε για τα αυτονόητα. |
|