Ολοκλήρωση των εργασιών συντήρησης και αναβάθμισης του Πολιτιστικού Κέντρου Μελίνα Μερκουρη στην όμορφη Ύδρα μας (09/06/2020) |
|
Ολοκλήρωση των εργασιών συντήρησης και αναβάθμισης του Πολιτιστικού Κέντρου Μελίνα Μερκουρη στην όμορφη Ύδρα μας . Ένας χώρος με σκηνή για παραστάσεις,αίθουσα προβολής και βοηθητικούς χώρους . Το έτος Μελίνα Μερκούρη θα εορταστεί στην ´Υδρα με τα εγκαίνια του ανακαινισμένου πολιτιστικού Κέντρου που έχει το όνομα της Μελίνας. Είμαστε υπερήφανοι στην Περιφέρεια Αττικής που βοηθήσαμε στην υλοποίηση του έργου αυτού . |
|