Η διάθεση της τσάντας πολλαπλών χρήσεων, με σκοπό την ενίσχυση του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου μας που στεγάζεται στον Χώρο της Δημοτικής Αγοράς, συνεχίζεται (21/09/2020) |
|
Η διάθεση της τσάντας πολλαπλών χρήσεων, με σκοπό την ενίσχυση του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου μας που στεγάζεται στον Χώρο της Δημοτικής Αγοράς, συνεχίζεται. Στόχος μας η σταδιακή κατάργηση της χρήσης πλαστικής τσάντας και η ενίσχυση των οικονομικά αδύναμων συμπολιτών μας. Η εν λόγω τσάντα διατίθεται έναντι του ποσού των 10 Ευρώ στον χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου και από τα γραφεία της ΚΕΔΥ. Όλοι μαζί μπορούμε να κάνουμε την κοινωνία μας καλύτερη! |
|