Πρόσκληση 20ης ειδικής Συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου (04/01/2022) |
|
Πατήστε το παρακάτω pdf για να ανοιχθεί και να διαβάσετε την πρόσκληση Σύμφωνα με την εγκύκλιο: 933 Α.Π.:96605/29.12.2021 η συμμετοχή των δημοτικών συμβούλων γίνεται με την επίδειξη: 1. Πιστοποιητικού εμβολιασμού ή νόσησης ή Σε κάθε περίπτωση, τηρούνται τα προβλεπόμενα υγειονομικά μέτρα (π.χ. ως προς την καταλληλόλητα του χώρου, τις αποστάσεις, την ισχύ των πιστοποιητικών κ.λπ.) Αρμόδιο για την τήρηση της εφαρμογής των ανωτέρω είναι το πρόσωπο υπό την προεδρία του οποίου διεξάγεται η συνεδρίαση |
|