Σας ανακοινώνουμε ότι αναστέλλονται μέχρι νεωτέρας όλες οι προγραμματισμένες δραστηριότητες της Κοινωφελούς Eπιχείρησης του Δήμου Ύδρας λόγω της προσωρινης εξέλιξης της πανδημίας Covid-19 (12/01/2022) |
|
Σας ανακοινώνουμε ότι αναστέλλονται μέχρι νεωτέρας όλες οι προγραμματισμένες δραστηριότητες της Κοινωφελούς Eπιχείρησης του Δήμου Ύδρας λόγω της προσωρινης εξέλιξης της πανδημίας Covid-19. Εκ της ΚΕΔΥ |
|