Η Επιτροπή Ισότητας των Φύλων του Δήμου Ύδρας τιμώντας τη Γιορτή Της Γυναίκας σας προσκαλεί την Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022 και ώρα 20:00 μ.μ. στην αίθουσα Τέχνης και Συναυλιών «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ», σε μια παράσταση αφηγήσεων όπου θριαμβεύει το θηλυκό στοιχείο (07/03/2022) |
|
Η Επιτροπή Ισότητας των Φύλων του Δήμου Ύδρας τιμώντας τη Γιορτή Της Γυναίκας σας προσκαλεί την Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022 και ώρα 20:00 μ.μ. στην αίθουσα Τέχνης και Συναυλιών «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ», σε μια παράσταση αφηγήσεων όπου θριαμβεύει το θηλυκό στοιχείο!
Αφήγηση: Αγνή Στρουμπούλη
Βιολοντσέλο: Σταύρος Παργινός
Διάρκεια: 1 ώρα
Ηλικίες: 12+
|
|