Backstage από τα γυρίσματα για το δρώμενο των Μιαουλείων 2022, ύπο την αιγίδα της ΚΕΔΥ (21/04/2022) |
|
Συμμετέχουν οι σπουδαίες Ελένη Γερασιμίδου, Ελισσάβετ Μουτάφη, Φωτεινή Βελεσιώτου, Σοφία Ανδριανού, ο υπέροχος Αντώνης Ξένος, τα "αστέρια μου" οι Υδραίοι από το ΠΕΘΥ, και τα παιδιά της Ύδρας από τα σχολεία όλων των βαθμίδων ! Οι φωτογραφίες είναι ασπρόμαυρες γιατί θα γεμίσουν με χρώματα στις 25 Ιουνίου και θα δείτε στην Ύδρα μας τις ΗΡΩΊΔΕΣ ΠΊΣΩ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΉΡΩΕΣ !!! |
|