Οφείλουμε θερμές ευχαριστίες στον συντοπίτη μας εικαστικό Αλέξη Βερούκα για την προσφορά του στον καλλωπισμό των κήπων στην Πλατεία Βότση (22/04/2022) |
|
Οφείλουμε θερμές ευχαριστίες στον συντοπίτη μας εικαστικό Αλέξη Βερούκα για την προσφορά του στον καλλωπισμό των κήπων στην Πλατεία Βότση. Όπως ο ίδιος με πληροφόρησε, ετοιμάζεται κάτι πολύ όμορφο για τα πολιτιστικά δρώμενα της Ύδρας μας το ερχόμενο Καλοκαίρι. |
|