Εκστρατεία συγκέντρωσης σχολικών ειδών του Δήμου Ύδρας από 1-16 Σεπτεμβρίου 2022 από τις 10:00 έως και τις 13:00 στο χώρο του Κοινωνικού παντοπωλείου, για τα παιδιά των οικογενειών που αδυνατούν να ανταποκριθούν στις σχολικές υποχρεώσεις (31/08/2022) |
|
《Το Παιδί πάνω απ' όλους》 Εκστρατεία συγκέντρωσης σχολικών ειδών του Δήμου Ύδρας για τα παιδιά των οικογενειών που αδυνατούν να ανταποκριθούν στις σχολικές υποχρεώσεις. Η συγκέντρωση των σχολικών ειδών θα πραγματοποιηθεί από 1-16 Σεπτεμβρίου 2022 από τις 10:00 έως και τις 13:00 στο χώρο του Κοινωνικού παντοπωλείου! Η δράση συνεχίζεται για 3η συνεχή σχολική χρονιά και ελπίζουμε ότι και αυτή τη φορά με την κοινωνική ευαισθησία και την αλληλεγγύη που πάντοτε έμπρακτα δείχνει η τοπική μας κοινωνία, θα μπορέσουμε να στηρίξουμε αρκετούς μαθητές, όπως έγινε και τα προηγούμενα δύο έτη! |
|