Η πρώτη εκπομπή μας από τα Εργαστήρια Τέχνης και Λόγου Ύδρας και τον hal.L (26/10/2023) |
|
Για όσους δε μπόρεσαν να ακούσουν την πρώτη εκπομπή μας από τα Εργαστήρια Τέχνης και Λόγου Ύδρας και τον hal.L μπορείτε να την ακούσετε ξανά και εδώ! Είναι πολύ σημαντικό στη πρώτη εκπομπή να ακούσουμε και τα παιδιά μας το πως βλέπουν τον κόσμο και τι θα άλλαζαν! Akis Sideris Στεφανος Φραντζης Στέφανος Φραντζής Κατερίνα Μαραγκού Βούλγαρη Καλή αρχή λοιπόν έρχονται σύντομα πολλές εκπλήξεις και πολύ όμορφες συνεργασίες !!! Εκ της ΚΕΔΥ Ο ΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΑΓΚΟΥ KAI TON AKH ΣΙΔΕΡΗ |
|