Από τον χαιρετισμό του Δημάρχου Ύδρας, Γεώργιου Κουκουδάκη στη λήξη του Μουσικού Φεστιβάλ που διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία ο Μουσικός Σύλλογος Ύδρας (20/05/2024) |
|
Από τον (19/05/2024) χαιρετισμό του Δημάρχου Ύδρας, Γεώργιου Κουκουδάκη στη λήξη του Μουσικού Φεστιβάλ που διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία ο Μουσικός Σύλλογος Ύδρας. Θερμά συγχαρητήρια στην Πρόεδρο, στα Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου και σε όλους τους συντελεστές! Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για τις εκδηλώσεις των Μιαουλείων 2024. |
|