Παρακολουθήσαμε από το Πειραματικό Εργαστήρι Θεάτρου του Δήμου μας, (ΠΕΘΥ), τις τρεις παραστάσεις του έργου «Το Σπίτι της Μπερνάντα Άλμπα» (01/04/2024) |
|
Η πρώτη παράσταση ύστερα από συναπόφαση όλων των συντελεστών του ΠΕΘΥ, αφιερώθηκε στη μνήμη της Βασιλικής Τσολιά η οποία είχε πάρει μέρος σε αντίστοιχη παρουσίαση του εν λόγω έργου στην Ύδρα.
Ο Δήμος μας στηρίζει τον πολιτισμό με έργα και πράξεις! Το ΠΕΘΥ αξίζει το χειροκρότημα όλων μας! |
|