Το έργο του βρεφονηπιακού σταθμού της Ύδρας μας προχωράει! (09/05/2022) |
|
Επιθεωρήσαμε (09/05/2022) παρουσία εκπροσώπου της Τεχνικής Υπηρεσίας της Περιφέρειας την πορεία υλοποίησής του. Αξιοποιούμε την περιουσία του Δήμου μας προς όφελος των Δημοτών. Η εργαζόμενη Μητέρα της Ύδρας μας αξίζει μια καλύτερη ποιότητα ζωής! Ευχαριστούμε τον Σπύρο Μαυρομμάτη για την εθελοντική παρουσία του για την παρακολούθηση του εν λόγω έργου. Η Ύδρα μας κάθε μέρα αλλάζει με έργα! |
|