Εγκαίνια ομαδικής έκθεσης Νέων Καλλιτεχνών «Catch the Sun», το Σάββατο 11 Ιουνίου 2022, από τις 12 το μεσημέρι (03/06/2022) |
|
Είναι ίσως από τα πιο δημιουργικά και ενδιαφέροντα project, να συνεργάζεσαι με νέους ταλαντούχους και πολλά υποσχόμενους καλλιτέχνες. Ευχαριστώ τον κ. Νίκο Τρανό για την Πρόταση να Επιμεληθώ την έκθεση 8 Νέων Καλλιτεχνών Απόφοιτων του Εργαστηρίου του (Α' Εργαστήριο Γλυπτικής-Α.Σ.Κ.Τ.) στο Παράρτημα της Σχολής Καλών Τεχνών στην Ύδρα- Αρχοντικό Εμμ. Τομπάζη. Σας περιμένουμε με χαρά στα εγκαίνια το Σάββατο 11/6/22 από τις 12:00 το μεσημέρι. Διάρκεια Έκθεσης: 11/6-3/7/22 *Η έκθεση πραγματοποιείται με την Υποστήριξη της ΚΕΔΥ ** Χορηγοί Επικοινωνίας: Art Views & dreamideamachine |
|