Παράταση υποβολής δικαιολογητικών για εγγραφές ωφελουμένων στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ύδρας για το έτος 2024, έως και τις 16/1/2024 (03/01/2024) |
|
Πρόσκληση υποβολής νέων δικαιολογητικών για ένταξη στο Κοινωνικό Παντοπωλείου του Δήμου Ύδρας για το έτος 2024 και επικαιροποίηση δικαιολογητικών των ήδη εγγεγραμμένων στο πρόγραμμα του Κοινωνικού Παντοπωλείου. Απαραίτητα δικαιολογητικά: 1. Αίτηση συμμετοχής (συμπληρώνεται στο χώρο της Δομής) Η κατάθεση των δικαιολογητικών θα πραγματοποιείται στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου και θα ισχύει έως και τις 16/1/2024 και ώρες 07:30π.μ.-14:30μ.μ, Δευτέρα έως και Παρασκευή. Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινήσεις μπορείτε να καλείτε στο 22983-20281 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση koinpantopoleioydras@yahoo.com Πατήστε τις παρακάτω φωτογραφίες για να μεγαλώσουν |
|