Από τον χαιρετισμό του Δημάρχου Ύδρας, κ. Γεώργιου Κουκουδάκη, στην εκδήλωση Για τη Μάχη της Κρήτης (23/05/2024) |
|
Από τον (22/05/2024) χαιρετισμό του Δημάρχου Ύδρας, κ. Γεώργιου Κουκουδάκη, στην εκδήλωση Για τη Μάχη της Κρήτης με κεντρικό ομιλητή τον Επίτιμο Αρχηγό του Γενικού Επιτελείου Στρατού κ. Χαράλαμπο Λαλούση, που διοργάνωσε ο Δήμος Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης και η Ένωση Κρητών της Περιοχής. Ευχαριστούμε τον εκλεκτό συνάδελφο και φίλο Δήμαρχο Γρηγόρη Κωνσταντέλλο για την τιμητική πρόσκληση. |
|