θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη του Πειραματικού Εργαστηρίου Θεάτρου του Δήμου Ύδρας (ΠΕΘΥ) και στον σκηνοθέτη Σωτήρη Σιδέρη, για την πανέμορφη παράσταση που παρακολουθήσαμε (25/06/2024) |
|
θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη του Πειραματικού Εργαστηρίου Θεάτρου του Δήμου Ύδρας (ΠΕΘΥ) και στον σκηνοθέτη Σωτήρη Σιδέρη, για την πανέμορφη παράσταση που παρακολουθήσαμε το βράδυ (23/06/2024)! Οι εκδηλώσεις των Μιαουλείων 2024 συνεχίζονται (25/06/2024) με την Επιμνημόσυνη Δέηση στη Μνήμη του Δημάρχου και Ιστορικού Αντωνίου Λιγνού στην Προτομή του στις 11:00 το πρωί και το βράδυ στις 21:00 με την παιδική παράσταση του ΠΕΘΥ "Τα Παιδικά Κάδρα των Ηρώων του 1821". |
|