Από την επίσκεψη μας με τον Τεχνικό Σύμβουλο του Δήμου κ. Βαγγέλη Δημητρίου στην περιοχή των παλιών ανεμόμυλων (15/07/2024) |
|
Από την πρόσφατη (07/07/2024) επίσκεψη μας με τον Τεχνικό Σύμβουλο του Δήμου κ. Βαγγέλη Δημητρίου στην περιοχή των παλιών ανεμόμυλων των οποίων σε λίγους μήνες ξεκινά η αναστύλωση τους καθώς και η διαμόρφωση του περιβάλλοντος χώρου. Μια επιθυμία και ένα όραμα των συμπολιτών μας για δεκαετίες γίνεται πραγματικότητα! Έχουμε αποδείξει ως Δημοτική Αρχή ότι και ξέρουμε και μπορούμε! |
|