Σας προσκαλούμε την Τετάρτη 2 Αυγούστου 2023 και ώρα 20:30 στην Αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Ύδρας στην επιστημονική ημερίδα με θέμα:"Πρόληψη των εξαρτητικών συμπεριφορών σε ανήλικους και έφηβους. Πως το σχολείο και η οικογένεια μπορούν να αποτελέσουν συστήματα πρόληψης".
Εισηγητής: Ο Δρ. Χρήστος Παναγιωτόπουλος Τακτικός καθηγητής Ψυχιατρικής Κοινωνικής Εργασίας στο Πανεπιστήμιο Λευκωσίας, του Τμήματος Κοινωνικών Επιστημών.
Σας περιμένουμε όλους!